| Kavel | 343. Acht zilveren vorken, 19e eeuws |
| Omschrijving | Lot van acht antieke tweede gehalte zilveren vorken, bestaande uit zes kleine vorken (18,5 cm) en twee grote vorken (20 cm). De grote vorken gemerkt Y (=1858) en meesterteken HT 64 (= H.C. Tulleners, Leeuwarden 1827 - na 1850). De kleine vorken gemerkt met jaarletter O (= 1873), meesterteken HP en gravering ‘J.J.M’ |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream |
| Startbod | € 150 |
| Verkocht voor | € 160 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |