Gouden dameshorloge, Mouton Watch

Kavel 296 Gouden dameshorloge, Mouton Watch
Kavel 296. Gouden dameshorloge, Mouton Watch

Een 20e eeuws damespolshorloge in 14 karaats (585/1000) geelgouden kast aan 14 karaats geelgouden gevlochten armband, gemerkt Mouton Watch

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Startbod € 300
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel