Twee Kangxi imari schotels, ca. 1710

Kavel 254 Twee Kangxi imari schotels, ca. 1710
Kavel 254. Twee Kangxi imari schotels, ca. 1710

Twee vroeg 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Rijkelijk gedecoreerd met landschappen en bloemen en vergulde decoraties rondom. Gemerkt met dubbel ring en vlinder voor de KangXi periode. Ca 1710.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Afmetingen Doorsnede 35,5 cm
Conditie Enkele rand chips en slijtage bij de vergulding
Startbod € 500
Verkocht voor € 450
Vorig kavel Volgend kavel