Verguld dameshorloge, Longines

Kavel 263 Verguld dameshorloge, Longines
Kavel 263. Verguld dameshorloge, Longines

Verguld dameshorloge, Longines. Gemerkt Le Grande Classiques de Longines L4.709.2. Met extra schakel.

Taxatiewaarde € 450 - € 550
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Afmetingen Doorsnede kast 33mm
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel