Fries zilveren naaichatelaine, 18e/19e eeuw

Kavel 278 Fries zilveren naaichatelaine, 18e/19e eeuw
Kavel 278. Fries zilveren naaichatelaine, 18e/19e eeuw

Een antieke zilveren naaichatelaine, bestaande uit rokhaak, naaldenkoker, speldenkussen en schaar. Opengewerkte rokhaak met gravering ‘Hiltie Klases’ en een onduidelijk 18e eeuws keur. Naaldenkoker met banddecor en initalen HKN. Speldenkussen met decor van een boer en een kip, gemerkt met lopende leeuw en jaarletter H=1817. Mogelijk gaat het om Hiltje Klazes Nauta.

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Startbod € 350
Verkocht voor € 750
Vorig kavel Volgend kavel