Hendrik Elings (1967)

Kavel 24 Hendrik Elings (1967)
Kavel 24. Hendrik Elings (1967)

Schilderij, olieverf op doek. Noorderleech. Gesigneerd Hendrik Elings (Sint-Annaparochie, 1967)

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Veiling Sessie 1
Afmetingen 100 x 110 cm
Startbod € 350
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel