Zilveren kaatsbal, Johannes Feddema

Kavel 100 Zilveren kaatsbal, Johannes Feddema
Kavel Zilveren kaatsbal, Johannes Feddema

Een 18e eeuwse Fries zilveren kaatsbal, met gedreven decor van twee kaatsers en een herberg, tussen alternerende voluten en bloemmotieven. Aan de onderzijde gekeurd met meesterteken ‘IF’ = Johannes Feddema, werkzaam als zilversmid in Leeuwarden vanaf 1780 (Voet 529). Opnieuw gekeurd in Frans periode (1811/1813) met een zgn. ‘pijlenbundeltje’. Provenance: veilinghuis Ald Fryslan, februari 2011, lot 723.

Taxatiewaarde € 4000 - € 6000
Veiling Sessie 1
Startbod € 2500
Verkocht voor € 4000
Vorig kavel Volgend kavel