18e eeuwse Delfts of Duits aardewerken oorkan.

Kavel 233 18e eeuwse Delfts of Duits aardewerken oorkan.
Kavel 233. 18e eeuwse Delfts of Duits aardewerken oorkan.

Een vroeg 18e eeuwse Delfts of Duitse aardewerken oorkan. Blauw/wit met een decor van een vogel tussen de takken. Voorzien van een tinnen deskel uit de periode met gravering K16. Ca. 1720.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 25,5 cm hoog.
Conditie Hals restauratie
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel