Drewes de Wit (1944)

Kavel 1 Drewes de Wit (1944)
Kavel 1. Drewes de Wit (1944)

Abstracte voorstelling, gedateerd 2009. No. 482. Gesigneerd Drewes de Wit (Groningen, 1944)

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 18,5 x 20,5 cm, lijst 41 x 45 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Volgend kavel