Amsterdams staand horloge, Johan van Spiegel, 18e eeuw

Kavel 71 Amsterdams staand horloge, Johan van Spiegel, 18e eeuw
Kavel 71. Amsterdams staand horloge, Johan van Spiegel, 18e eeuw

Een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, met mechaniek van Vadertje Tijd en in de hoeken beschilderd. Uurwerk met dubbele bel. Met houten poppen op de met ajour zaagwerk versierde kap. Gesigneerd Johan van Spiegel, Amsterdam

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Startbod € 1200
Verkocht voor € 1250
Vorig kavel Volgend kavel