Portret Geraert Elias 1594

Kavel 185 Portret Geraert Elias 1594
Kavel 185. Portret Geraert Elias 1594

*Beschrijving aangepast 24/08*

Schilderij, olieverf op paneel. Portret van Geraert Elias, borstlengte, met witte kanten kraag. Met familiewapen van Elias en tekst ' 1594 GERAERT ELIAS AETATIS SVAE VIII. Mogelijk van latere datum

Tentoongesteld: Rotterdam, Historisch Museum, Bezeten Bezit, Keuzetentoonstelling uit de verzameling van Mevrouw W.G. Elias-Vaes te Rotterdam, 18 April-1 August 1970, no. 7.

Herkomst: Christie's Amsterdam, 'The private collection of the late Mrs Elias-Vaes', 29 april 2020, lot 474 (als 'Hollandse School 19e eeuw').

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 17,5 x 13,5 cm
Startbod € 600
Verkocht voor € 750
Vorig kavel Volgend kavel