Antony Keizer (1897-1961)

Kavel 247 Antony Keizer (1897-1961)
Kavel 247. Antony Keizer (1897-1961)

Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van een plas op de heide. Op de achterzijde titel 'Landschap Drenthe Kraloërveld'. Rechtsonder gesigneerd Antony Keizer (Meppel 1897-Meppel 1961), gedateerd 1956. In houten profiellijst. Keizer schilderden en tekende voornamelijk landschappen van Drenthe. Keizer was lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam en was medeoprichter van het Drents schildersgenootschap.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doek 60 x 40 cm, lijst 70,5 x 50,5 cm
Conditie Goede conditie
Startbod € 10
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel