Boele Bregman (1918-1980)

Kavel 45 Boele Bregman (1918-1980)
Kavel 45. Boele Bregman (1918-1980)

Schilderij, olieverf op doek. Vrouw met paardenstaart'. Rechtsboven gesigneerd Boele Bregman (Aengwirden 1918 - Heerenveen 1980), gedateerd 1969

Taxatiewaarde € 15000 - € 20000
Afmetingen 72 x 122 cm, lijst 78 x 128 cn
Startbod € 12000
Vorig kavel Volgend kavel