Kavel | 159. Bouke van der Sloot (1908-1995) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op board. Korenschoven in het veld. Linksonder gesigneerd Bouke van der Sloot (Franeker 1908 - Leeuwarden 1995) |
Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 39 x 48,5 |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 340 |
Vorig kavel | Volgend kavel |