Delfts aardewerken schotel, 18e eeuws

Kavel 197 Delfts aardewerken schotel, 18e eeuws
Kavel 197. Delfts aardewerken schotel, 18e eeuws

Een 18e eeuwse aardewerken schotel. Blauw/wit chinoiserie naar een kraak voorbeeld. Florale decors in vakverdelingen en een libelle op rots tussen de bloemen op het plat. Gemerkt voor Jan Teunis Dextra eigenaar van de Griekse A van 1757-1765

Taxatiewaarde € 250 - € 300
Afmetingen 36 cm doorsnede
Conditie Glazuur schade rand.
Startbod € 100
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel