Kavel | 66. Delftse spaarpot, 1786 |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Delftse urnvormige aardewerken spaarpot met blauw beschilderd decor van landschap in medaillon en tekst aan de bovenzijde: "Kindre die Altijd versnoepen - 't geen Zij krijgen van Een vrind = na verloop van veele dagen - zelden iets in't pottje vind = Maar Een Kind dat vlijtig spaard = vind het geen hij heeft vergaard = Anno 1786'. Aan de onderzijde gemerkt "IS" en gedateerd 1786 |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 18,5 cm hoog |
Conditie | Knop gerestaureerd, chip voet gelijmd |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 1300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |