Delftse spaarpot, 1786

Kavel 66 Delftse spaarpot, 1786
Kavel 66. Delftse spaarpot, 1786

Een 18e eeuwse Delftse urnvormige aardewerken spaarpot met blauw beschilderd decor van landschap in medaillon en tekst aan de bovenzijde: "Kindre die Altijd versnoepen - 't geen Zij krijgen van Een vrind = na verloop van veele dagen - zelden iets in't pottje vind = Maar Een Kind dat vlijtig spaard = vind het geen hij heeft vergaard = Anno 1786'. Aan de onderzijde gemerkt "IS" en gedateerd 1786

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 18,5 cm hoog
Conditie Knop gerestaureerd, chip voet gelijmd
Startbod € 150
Verkocht voor € 1300
Vorig kavel Volgend kavel