Douwe Elias (1952)

Kavel 205 Douwe Elias (1952)
Kavel 205. Douwe Elias (1952)

Schilderij, olieverf op paneel. ‘Zilver kannetje’, gedateerd 2015. Gesigneerd Douwe Elias (Leeuwarden, 1952)

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 16 x 39 cm, in zilverkleurige lijst 25 x 48 cm.
Startbod € 500
Verkocht voor € 700
Vorig kavel Volgend kavel