Europese school, 17e/18e eeuw

Kavel 87 Europese school, 17e/18e eeuw
Kavel 87. Europese school, 17e/18e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van Het Oordeel van Salomon (Koningen 3:16-28), met smekende moeder die soldaat vraagt om het kind niet door midden te snijden.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 55 x 61 cm
Conditie Schilderij is bedoekt. Onder UV restauraties zichtbaar en op onderdelen een oude vernislaag.
Startbod € 400
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel