Kavel | 87. Europese school, 17e/18e eeuw |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Voorstelling van Het Oordeel van Salomon (Koningen 3:16-28), met smekende moeder die soldaat vraagt om het kind niet door midden te snijden. |
Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 55 x 61 cm |
Conditie | Schilderij is bedoekt. Onder UV restauraties zichtbaar en op onderdelen een oude vernislaag. |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 1000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |