Franse Empire pendule

Kavel 132 Franse Empire pendule
Kavel 132. Franse Empire pendule

Een vroeg 19e eeuwse Franse verguld bronzen klok, engel zittend op vis met cannelures, geplaatst op leeuwenpoten. 32 cm hoog. Met beschadiging op de wijzerplaat

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 300
Verkocht voor € 850
Vorig kavel Volgend kavel