Kavel | 69. Harry Boiten (1936-2005) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op board. ‘Strand bij paal 4’. Linksonder gesigneerd Harry Boiten (Winschoten 1936 – De Wilgen 2005) en gedateerd 1999. Herkomst: tentoonstelling Beeld & Geluid, 1999. |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 70 x 80 cm |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 600 |
Vorig kavel | Volgend kavel |