Kavel | 161. Henk Lassche (1948) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op de Seine in Parijs. Rechtsonder gesigneerd Henk Lassche (Zwartsluis, 1948). Vroeg werk. |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | |
Startbod | € 120 |
Verkocht voor | € 160 |
Vorig kavel | Volgend kavel |