Henk Lassche (1948)

Kavel 161 Henk Lassche (1948)
Kavel 161. Henk Lassche (1948)

Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op de Seine in Parijs. Rechtsonder gesigneerd Henk Lassche (Zwartsluis, 1948). Vroeg werk.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 120
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel