Herbert Zangs (1924-2003)

Kavel 187 Herbert Zangs (1924-2003)
Kavel 187. Herbert Zangs (1924-2003)

Reliëf op paneel, 'Reitung'. Linksboven gesigneerd Herbert Zangs (Krefeld 1924 - 2003), gedateerd 1954

Taxatiewaarde € 2500 - € 3500
Afmetingen 32,5 x 44 cm, 48 x 58,5 cm
Startbod € 2000
Verkocht voor € 2000
Vorig kavel Volgend kavel