Hollandse School, 17e/18e eeuw

Kavel 97 Hollandse School, 17e/18e eeuw
Kavel 97. Hollandse School, 17e/18e eeuw

Schilderij, olieverf op doek in vergulde ornamentenlijst. Voorstelling van een man met muntweegschaal en munten. Linksonder onduidelijk gesigneerd, 'N. Wuitens'?

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 39 x 31,5 cm, lijst 54 x 46 cm.
Conditie Craquele, vernislaag zichtbaar onder UV-licht
Startbod € 200
Verkocht voor € 3200
Vorig kavel Volgend kavel