Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)

Kavel 116 Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Kavel 116. Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)

Schilderij, olieverf op doek in baklijst. 'Bosvijver'. Rechtsonder gesigneerd Jeanne Bieruma Oosting (Leeuwarden 1898 - Almen 1994). Datering, ca. 1975. Herkomst: galerie het Kunstcentrum, Den Haag

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 52 x 63,5 cm, lijst 57 x 68 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1500
Vorig kavel Volgend kavel