Johannes Joseph Maria Watrin (1783-1855)

Kavel 25 Johannes Joseph Maria Watrin (1783-1855)
Kavel 25. Johannes Joseph Maria Watrin (1783-1855)

Een antiek vroeg 19e eeuws miniatuurportret, jongen met kanten kraag. Linksonder gesigneerd 'J.H. Watering fecit 1824'. Betreft Johannes Joseph Maria Watrin (Luik 1783 - Amstel 1855). Op de achterzijde opschrift 'jonge heer te Bockel'

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel