Josep M. Riera i Aragó (1954)

Kavel 119 Josep M. Riera i Aragó (1954)
Kavel 119. Josep M. Riera i Aragó (1954)

Gemengde techniek op papier. Abstracte compositie, zonder titel. Rechtsonder gesigneerd Josep M. Riera i Aragó (Barcelona, 1954), linksonder gedateerd 'MCMXCVII' (1997).

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 35,5 x 28,5 cm, lijst 73 x 52,5 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 420
Vorig kavel Volgend kavel