Kistbank, gedateerd 1699

Kavel 47 Kistbank, gedateerd 1699
Kavel 47. Kistbank, gedateerd 1699

Een antieke 17e eeuwse kistbank met gestoken afbeelding van Geloof, Hoop en Liefde. Met tekst 'Jacob Dircksen Visscher - Anno 1699 - Griet Pietersdochter'

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 86 x 43 x 53 cm
Conditie Met latere onderdelen
Startbod € 800
Verkocht voor € 800
Vorig kavel Volgend kavel