Klaas Koopmans (1920-2006)

Kavel 208 Klaas Koopmans (1920-2006)
Kavel 208. Klaas Koopmans (1920-2006)

Houtskool op papier. Voorstelling van diverse figuren en dieren op de veemarkt. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (Garyp 1920-2006) en gedateerd 1981.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 70 x 50 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel