Klaas Koopmans (1920-2006)

Kavel 39 Klaas Koopmans (1920-2006)
Kavel 39. Klaas Koopmans (1920-2006)

Gemengde techniek. Boeren op veemarkt. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (Garyp 1920-2006), gedateerd 1980.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 500
Verkocht voor € 750
Vorig kavel Volgend kavel