Kavel | 39. Klaas Koopmans (1920-2006) |
Omschrijving | Gemengde techniek. Boeren op veemarkt. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (Garyp 1920-2006), gedateerd 1980. |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | |
Startbod | € 500 |
Verkocht voor | € 750 |
Vorig kavel | Volgend kavel |