Lode Pemmelaar (1942-1997)

Kavel 122 Lode Pemmelaar (1942-1997)
Kavel 122. Lode Pemmelaar (1942-1997)

Schilderij, olieverf op doek. 'Doorgestoken kaart'. Op de achterzijde gesigneerd Lode Pemmelaar (Rotterdam 1942 - Leeuwarden 1997), gedateerd 1976.

Taxatiewaarde € 5000 - € 7000
Afmetingen 90,5 x 120,5 cm, lijst 91 x 121 cm
Startbod € 4500
Vorig kavel Volgend kavel