Notenhouten vitrinekast, Louis XV stijl

Kavel 192 Notenhouten vitrinekast, Louis XV stijl
Kavel 192. Notenhouten vitrinekast, Louis XV stijl

Een antieke 19e eeuwse Franse notenhouten vitrinekast met gestoken kuif, spiegel achterwand en vijf glazen leggers

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Startbod € 200
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel