Rein Miedema (1835-1912)

Kavel 190 Rein Miedema (1835-1912)
Kavel 190. Rein Miedema (1835-1912)

Schilderij, olieverf op doek. Bomschuit en vissers op het strand. Rechtsonder gesigneerd Rein Miedema (Harlingen 1835 - Rotterdam 1912), gedateerd 1884

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 46 x 76,5 cm, lijst 61 x 90 cm
Startbod € 700
Vorig kavel Volgend kavel