Sieger Baukema (1852-1936)

Kavel 165 Sieger Baukema (1852-1936)
Kavel 165. Sieger Baukema (1852-1936)

Een schilderij olieverf op doek. Het dorp Hazerswoude met kerk, diverse huizen, kippen en een geit. Gesigneerd Baukema. Is Sieger Baukema (Oudemirdum 1852 - Arnhem 1936). Gelijst.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 34 cm x 60 cm.
Conditie Goede conditie.
Startbod € 200
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel