Sjoerd de Vries (1941-2020)

Kavel 167 Sjoerd de Vries (1941-2020)
Kavel 167. Sjoerd de Vries (1941-2020)

Een schilderij gemengde techniek op gelaagd karton. Vrouwelijk naakt. Gesigneerd Sjoerd de Vries (1941-2020), gedateerd 1988.

Taxatiewaarde € 700 - € 900
Afmetingen 65 cm x 50 cm.
Conditie Goed, signatuur onduidelijk.
Startbod € 500
Verkocht voor € 900
Vorig kavel Volgend kavel