Tjerk Bottema (1882-1940)

Kavel 183 Tjerk Bottema (1882-1940)
Kavel 183. Tjerk Bottema (1882-1940)

Schilderij, olieverf op doek. Haven met 3 sleepboten, 'Schiff auf Amstel'. Linksonder gemonogrammeerd 'Tjb' = Tjerk Bottema (Boppeknipe 1882 - op zee bij Bordeaux, 1940)

Taxatiewaarde € 350 - € 450
Afmetingen 45,5 x 23 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 700
Vorig kavel Volgend kavel