Tjibbe Hooghiemstra (1957)

Kavel 240 Tjibbe Hooghiemstra (1957)
Kavel 240. Tjibbe Hooghiemstra (1957)

Gemengde techniek, ‘Pyramide 4’. Gesigneerd Tjibbe Hooghiemstra (Tytsjerk, 1957) gedateerd 1983

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 64 x 43 cm, lijst 70,5 x 50,5 cm
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel