Twee 18e eeuwse verte borden

Kavel 250 Twee 18e eeuwse verte borden
Kavel 250. Twee 18e eeuwse verte borden

Lot van twee antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Famille verte decor van bloemen, Qianlong periode (1735 - 1796)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede 22,5 cm
Conditie Haarlijn, ca. 3 cm en lichte glazuurchips op de randen
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel