Twee Makkumer aardewerken sculpturen van koeien met melkers

Kavel 194 Twee Makkumer aardewerken sculpturen van koeien met melkers
Kavel 194. Twee Makkumer aardewerken sculpturen van koeien met melkers

Twee aardewerken sculpturen van koeien met melkers. Polychroom en handbeschilderd. Gemerkt Tichelaar, Makkum.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 12 cm hoog
Conditie Gaaf
Startbod € 100
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel