Vier linnen hemden, 18e eeuw

Kavel 80 Vier linnen hemden, 18e eeuw
Kavel 80. Vier linnen hemden, 18e eeuw

Lot van vier diverse linnen hemden, o.a. gedateerd 1712, 1757 en 1790. Eén met zilveren knopen

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel