Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
18e eeuws dambord
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 491 18e eeuws dambord
Kavel
491. 18e eeuws dambord
Een 18e eeuws houten polychroom beschilderd dambord
Taxatiewaarde
€ 200 - € 300
Veiling
Sessie 2
Startbod
€ 200
Vorig kavel
Volgend kavel