18e eeuws dambord

Kavel 491 18e eeuws dambord
Kavel 491. 18e eeuws dambord

Een 18e eeuws houten polychroom beschilderd dambord

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel