19e eeuwse melkkan, eerste gehalte

Kavel 275 19e eeuwse melkkan, eerste gehalte
Kavel 275. 19e eeuwse melkkan, eerste gehalte

Een eerste gehalte zilveren melkkan, 20e eeuws. Van Kempen, Begeer en Vos, jaarletter L

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel