Blanc de chine beeldje, 17e eeuw

Kavel 428 Blanc de chine beeldje, 17e eeuw
Kavel 428. Blanc de chine beeldje, 17e eeuw

Een 17e eeuws Blanc de Chine, wijsgeer op een hert. Met restauraties. Herkomst: DuBoulay collection

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 11,5 cm hoog
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel