Kavel | 454. Chinees 18e eeuws capucijner porselein. |
Omschrijving | Een lot met 18e eeuws Chinees Capucijner porselein. Bestaand uit een candijpot met deksel en vier kop en schotels met Famille rose florale decors. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Afmetingen | dekselpot, 10 cm hoog. Kop en schotels 4 cm hoog en 8 cm doorsnede. |
Conditie | Haarlijn deksel, haarlijn schotel en chip kopje. |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 150 |
Vorig kavel | Volgend kavel |