Chinees 18e eeuws capucijner porselein.

Kavel 454 Chinees 18e eeuws capucijner porselein.
Kavel 454. Chinees 18e eeuws capucijner porselein.

Een lot met 18e eeuws Chinees Capucijner porselein. Bestaand uit een candijpot met deksel en vier kop en schotels met Famille rose florale decors.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen dekselpot, 10 cm hoog. Kop en schotels 4 cm hoog en 8 cm doorsnede.
Conditie Haarlijn deksel, haarlijn schotel en chip kopje.
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel