Chinees bord met tabaksbladeren, 18e eeuw

Kavel 414 Chinees bord met tabaksbladeren, 18e eeuw
Kavel 414. Chinees bord met tabaksbladeren, 18e eeuw

Een 18e eeuws Chinees porseleinen bord met onderglazuur blauw decoratie van tabaksbladeren. Qianlong of Yongzheng periode

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 32 cm doorsnede
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel