Kavel | 446. Cloisoné bekervaas |
Omschrijving | Een Chinees cloisonné op messing bekervaas. Polychroom decor met een vijftenige draak jagend op de vlammende parel. Staand op een passende houten sokkel. 20e eeuws. |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Afmetingen | 46 cm hoog en 25 cm doorsnede. |
Conditie | Onderrand kleine oxidatie schade |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |