Cloisoné bekervaas

Kavel 446 Cloisoné bekervaas
Kavel 446. Cloisoné bekervaas

Een Chinees cloisonné op messing bekervaas. Polychroom decor met een vijftenige draak jagend op de vlammende parel. Staand op een passende houten sokkel. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 46 cm hoog en 25 cm doorsnede.
Conditie Onderrand kleine oxidatie schade
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel