Draaginsigne, patriotten 18e eeuw

Kavel 332 Draaginsigne, patriotten 18e eeuw
Kavel 332. Draaginsigne, patriotten 18e eeuw

Een 18e eeuws zilveren medallion met uitschuifbaar compartiment met een afbeelding van een keeshond en portret van Hendrik Danielz Hooft (1716-1794), burgemeester van Amsterdam ten tijde van de Partioten, ca 1790.

Taxatiewaarde € 200 - € 250
Afmetingen 4 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 150
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel