Een 17e eeuwse eiken met noten armstoel

Kavel 498 Een 17e eeuwse eiken met noten armstoel
Kavel 498. Een 17e eeuwse eiken met noten armstoel

Een laat 17e eeuwse eiken met noten armstoel. Mogelijk lage Nederlanden, ca 1680. Met enkele restauraties en met twee handgesmede ringen aan de linkerkant.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 130 cm hoog
Conditie Diverse herstellingen
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel