Kavel | 452. Een Chinees porseleinen miniatuur theeekan. |
Omschrijving | Een vroeg 18e eeuws Chinees porseleinen miniatuur zgn poppegoed theekan met deksel. Blauw/wit floraal patroon. |
Taxatiewaarde | € 120 - € 180 |
Afmetingen | 6,5 cm hoog. |
Conditie | Tuit gerestaureerd. |
Startbod | € 120 |
Verkocht voor | € 120 |
Vorig kavel | Volgend kavel |