Een Chinees porseleinen miniatuur theeekan.

Kavel 452 Een Chinees porseleinen miniatuur theeekan.
Kavel 452. Een Chinees porseleinen miniatuur theeekan.

Een vroeg 18e eeuws Chinees porseleinen miniatuur zgn poppegoed theekan met deksel. Blauw/wit floraal patroon.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 6,5 cm hoog.
Conditie Tuit gerestaureerd.
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel