Een Daum Nancy cameo glazen vaas.

Kavel 361 Een Daum Nancy cameo glazen vaas.
Kavel 361. Een Daum Nancy cameo glazen vaas.

Een Frans cameo glazen vaas. Met een decor van diverse schepen aan de kust met bomen. Gesigneerd Daum, Nancy. Ca 1915.

Taxatiewaarde € 400 - € 500
Afmetingen 27 cm hoog.
Conditie Iets aanslag op de onderste deel van de vaas.
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel