Fijn gestoken bloedkoralen collier

Kavel 283 Fijn gestoken bloedkoralen collier
Kavel 283. Fijn gestoken bloedkoralen collier

Een 20e eeuws bloedkoralen collier, fijn gestoken met afbeeldingen van rozen, met op een sluiting een camee

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel